Zdobądź 10 000 złotych dla swojej organizacji!

O co chodzi?

Jak często w ostatnim roku spotkałeś się z człowiekiem biznesu, którego można było poprosić o wsparcie?

Duża część organizacji mimo starań nie miała jeszcze nigdy okazji do tego, aby nawiązać bliższą relację z biznesem. Dla wielu to wciąż sfera marzeń. Jest jednak sposób na to, aby to marzenie zrealizować. I umożliwić nie jedno ale 10 spotkań z przedsiębiorcami!

Darczyńca+ to unikalny program, dzięki któremu zyskasz szansę na to, by spotkać się z 10 osobami, którzy od lat rozwijają swoje biznesy w kraju i za granicą. Z każdym z przedsiębiorców odbędziesz spotkanie, gdzie swoją wiedzę fundraisingową będziesz mógł sprawdzić w praktycę oraz przedstawić czym się zajmuję Twoja organizacja.

Otrzymujesz 10 unikalnych relacji, które po zakończeniu programu możesz nadal pielęgnować. Ostatnim etapem jest wybranie laureata. Wszyscy przedsiębiorcy podczas wspólnej narady zdecydują, która organizacja otrzyma 10 000 złotych darowizny!

Jak to wygląda?

1. Zgłoszenie

Wysyłasz aplikację, w której możesz zgłosić swoją lub zaprzyjaźnioną organizację. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na tej stronie. Z wszystkich aplikacji zostanie wybrane 10 organizacji, które przystąpią do programu.

2. MasterClassFundraiser

Wybierasz pakiet programu MasterClassFudnraiser, który da Ci narzędzia i wiedzę przed planowanymi spotkaniami.
Ukończenie MCF jest wymagane, aby wziąć udział w Darczyńca+ . MasterClassFundraiser i jego program poznasz TUTAJ.

3. Unikalne spotkania

Po zdobyciu narzędzi i wiedzy odbędziesz 10 wyjątkowych spotkań z przedsiębiorcami, na których możesz zaprezentować swoją organizację i nawiązać relację, która może owocować przez wiele następnych lat.

4. Informacja zwrotna

Na części spotkań obecny będzie również Fundraiser z Gnyszka Fundraising Advisors. Po spotkaniu dostaniesz informację co można poprawić przy kolejnych spotkaniach.

5. Wybranie laureata

Po wszystkich spotkaniach, grono przedsiębiorców spotyka się na naradzie i podejmuję decyzję, która organizacja otrzyma 10 000 złotych darowizny.

6. Zostań w kontakcie

Bądź w kontakcie z poznanymi przedsiębiorcami. Możesz pielęgnować relacje, które zdobędziesz w trakcie programu. To szansa dla Twojej organizacji na kolejne i większe darowizny.

NIC NIE RYZYKUJESZ!

Nie musisz obawiać się źle zainwestowanych pieniędzy. Każdy uczestnik programu dostaję GWARANCJĘ satysfakcji! – jeśli po wdrożeniu metod i narzędzi, które poznasz podczas MasterClassFundraiser uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie przydatna – zwrócimy Ci pieniądze!

Co zyskujesz?

1. Wiedzę i narzędzia fundraisingowe, które wyniesiesz z programu MasterClassFundraiser.

2. Możliwość nawiązania 10 wyjątkowych relacji z przedsiębiorcami podczas indywidualnych spotkań.

3. Możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce wraz z informacją zwrotną od doświadczonego Fundraisera.

4. Szansę na otrzymanie 10 000 złotych darowizny dla Twojej organizacji.

5. Zniżkę na Patriotyczny Bal „Noc Wolności”, gdzie poznasz kolejnych ludzi biznesu i nie tylko.

6. Otrzymujesz również gwarancję zadowolenia! W przypadku, kiedy po wdrożeniu wszystkich naszych metod uznasz, że MasterClassFundraiser był zbędny – zwrócimy Ci pieniądze!

W PROGRAMIE MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ WYŁĄCZNIE

10 ORGANIZACJI

100 % SATYSFAKCJI!

Co się wydarzy jeśli, po programie nie będziesz zadowolony? Zwrócimy Ci pieniądze! Każda organizacja po zgłoszeniu otrzymuję GWARANCJĘ zadowolenia! To daje Ci pewność, że dobrze inwestujesz swoje pieniądze.

PYTANIA?

Zadzwoń:
Karol Walas: 791-696-810